ArthroNEO

Mūsų kaulų ir raumenų sistema kasdien patiria didžiulį stresą. Nenuostabu, kad mūsų sąnariai kenčia ir juos gali pradėti skaudėti. Rinkoje yra daugybė įvairių produktų, kurių užduotis yra stiprinti sąnarius, numalšinti skausmą ir pagerinti judėjimą. Iš jų ne visi yra veiksmingi. Be to, kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienam iš mūsų reikia skirtingos pagalbos. Mes suradome ArthroNEO purškiklį: produktą, padedantį sąnariams. Gamintojas pažada 100 % pasitenkinimo garantiją ir puikius rezultatus. Ar tai tiesa, ar tik dar vienas triukas? Leiskite mums detaliau pristatyti šį produktą.

 

Rasti kainą     Rodyti vartotojų atsiliepimus apie produktą

Kas yra reumatoidinis artritas?

Šiandien šį terminą galime sutikti vis dažniau ir dažniau. Tai autoimuninė uždegiminė liga, kuri dažniausiai paveikia sąnarius. Tačiau ji taip pat gali pasireikšti ir kituose organuose. Reumatoidinis artritas šiandien negali būti visiškai išgydomas. Tačiau yra daugybė medikamentų ir tepalų, kurie sumažina simptomus ir nuramina skausmą.

Naujas produktas rinkoje- iš JAV atkeliavęs purškiklis AthroNEO, kovojantis prieš artritą. Produkto sudėtyje- natūralūs ingredientai, kurie numalšina skausmą, atkuria ir sustiprina sąnarius, ir taip padeda išvengti nepageidaujamų pokyčių.

Kokie yra pagrindiniai šio produkto poveikiai?

ArthroNEO purškiklis padeda atstatyti sąnarių judrumą ir numalšina skausmą. Tai visai neseniai rinkoje pasirodžiusi naujovė.

Jo sudėtyje esantis ingredientas stimuliuoja kolageno gamybą kūne. Tai būtinas baltymas, atkuriantis linkusius į susidėvėjimą jungiamuosius audinius.

Kitas svarbus poveikis yra kalcio saugojimas kūne. Žmonėms senstant, kaulai palaipsniui retėja. Šiame produkte esantis kalcis sustiprina raumenis, raiščius ir stuburą.

Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, yra tai, kad gamintojas teigia, jog ArthroNEO gali būti naudojamas prevencijai, netgi jei nesiskundžiate jokiais skausmais.

Kokia ArthroNEO sudėtis?

Didžiausia šio produkto paslaptis- tai jo visiškai natūrali sudėtis. Aptarkime kiekvieną ingredientą atskirai.

Kalninė arnika

Tai vienas iš pačių populiariausių homeopatinių vaistų. Ši vaistažolė lyderiauja holistinėje medicinoje. Jos veiksmingumas buvo patvirtintas įvairių sužeidimų ir sumušimų gydyme.  Arnika turi magnio, o tai- labai svarbus elementas, palaikantis mūsų kaulus stiprius ir pagreitinantis žaizdų gijimą.

Ricinos aliejus

Jis yra plačiai naudojamas kosmetikoje. Jis drėkina odą, plaukus ir nagus. Šis aliejus taip pat pasižymi gydomuoju poveikiu ir kartu su kitais yra naudojamas kaip natūralus vaistas artrito gydymui. Šiame aliejuje esančios medžiagos turi panašų efektą kaip ir steroidai; jos yra naudojamos užkirsti kelią uždegimui. Ricinos aliejus yra naudojamas tinimo ir rumenų sąstingiui gydyti.

Levanda

Levanda nėra tik graži, bet ir pasižymi daugybe sveikatai naudingų savybių. Levandų aliejus yra kompleksinis; jis sudarytas iš daugiau nei 150 medžiagų. Įtrinus į odą, jis labai greitai įsiskverbia ir gali būti aptinkamas kraujyje per 5 minutes. Be to, tiek vidinis, tiek išorinis poveikis pasireiškia labai greitai. Nuo senų laikų ji buvo naudojama virškinimo ir miego gerinimui bei kovoti prieš depresiją. Levandų aliejus kovoja prieš mikrobus. Jis stiprina sąnarius ir pasižymi prieš uždegiminiu poveikiu.

Kamparas

Kamparas yra medžiaga išgaunama iš kamparo medžio. Ji yyra bespalvė, pasižymi stipriu kvapu, medicininiais poveikiais ir savo sudėtyje turi daugybę terpenų. Kamparas yra dažnai naudojamas uždegimo, pasireiškiančio skausmu ir tinimu, gydymui. Jis atpalaiduoja raumenis ir padeda kovoti prieš reumato sukeltas problemas.

Kaip naudoti?

Šį natūralų produktą naudoti paprasta. Prieš naudojant reikia gerai suplakti. Laikykite produktą apie 15 cm atstumu nuo paveiktos zonos ir purkškite 2-3 kartus. Kruopščiai nusiprauskite rankas prieš ir po naudojimo. Gamintojas rekomenduoja naudoti bent 3 kartus per dieną.

Kaip užsisakyti?

ArthroNEO produktą galima užsisakyti tik per gamintojo puslapį. Pristatymas yra nemokamas; mokėjimas pristatymo metu. Gamintojas garantuoja kokybę, jei ne, pinigai bus grąžinti. Produktas yra sertifikuotas. Kol kas jis nėra prieinamas vaistinėse.

Atsiliepimai ir vartotojų nuomonė

Kadangi produktas į prekybą buvo paleistas neseniai, mes negalėjome rasti daug atsiliepimų. Daugiau informacijos ir patirtys, naudojant ArthroNEO, pateikiamos forumuose. Bendrai paėmus, šis produktas sulaukė pagyrų iš vartotojų.

Atsiliepimai

ArthroNEO
4.9 Iš viso
Pliusai
  • paprastas naudoti
  • jokių pašalinių poveikių
  • jokių cheminių medžiagų
  • produktas turi kokybės sertifikatą
Minusai
  • palyginti aukšta kaina
  • gali būti užsakomas tik per gamintojo puslapį
Kokybė
Poveikis
Naudojimas
Kaina

Rodyti daugiau atsiliepimų     Eiti į oficialų pardavėjo puslapį

ArthroNEO
Rate this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.