Prostalgene

ProstalgeneIšbandykite Prostalgene- veiksmingus lašus nuo chroniško prostatos uždegimo. Prostatos liauka yra viena iš genitalinių liaukų, atsakingų už ejakuliaciją. Jo pradinė funkcija yra sekreto, atsakingo už spermos aktyvumą, gamyba. Sekretas sudaro maždaug 15-30 % visos ejakuliacijos. Prostatos liauka yra raumeninis-liaukinis organas. Sveiko vyro prostata yra maždaug graikinio riešuto dydžio ir randasi šlapimo pūslės apačioje.

 

Rasti kainą     Rodyti vartotojų atsiliepimus apie produktą

Prostalgene padės mums jaustis geriau. Vyriškiau.

Visi džentelmenai, vyrai ir berniukai gali būti tikri, kad Motina Gamta mus apdovanojo prostata ne be reikalo. Kad galėtume džiaugtis visais gyvenimo teikiamais malonumais, tai taikoma ir mūsų palikuoniams, kuriuos paliksime po savęs. Bet gyvenimas nėra rožėmis klotas ir kartais mūsų laukia problemos. Pavyzdžiui, chroniškas prostatitas.

Netgi vyrai turi savų problemų

Prostatitas yra liga, pasireiškianti dažnu ir skausmingu šlapinimuisi. Ji gali būti tiek chroninė, tiek ūmi. Ūmi forma yra tokia, kai simptomai tęsiasi bent tris mėnesis. Kiti simptomai pasireiškia karščiavimu, tiek genitalijose, tiek kirkšnyje arba apatinėje pilvo dalyje jaučiamu skausmu. Ją taip pat lydi pykinimas, vėmimas, šalčio krėtimas ir bendras silpnumas. Rizikos grupei priklauso vyrai virš 50, bet ir jaunesniems gali pasireikšti ši liga.

Gali būti daugiau uždegimo priežasčių; viena iš jų yra bakterijų sukelta infekcija, rėčiau virusinė arba grybelinė liga. Ūmią uždegimo formą sukelia E.coli, kuri taip pat gali patekti per  šlaplę. Bakterija taip pat gali patekti lytinių santykių metu.

Kadangi tik nedaugelį atvejų sukelia bakterijos, antibiotinis gydymas gali ne visada būti veiksmingas. Be to, daugeliui diagnozių bus reikalingas hospitalizavimas; rečiau gali būti paskirtas bent keturių savaičių laikotarpio tik ambulatorinis gydymas. Chroniškos formos gydymas yra labai ilgas su pasikartojančiais susirgimais ir netgi urologai negali paskirti kiekvienam tinkančio gydymo. Pacientui tai reiškia didelius kasdienio gyvenimo apribojimus ir padidėjusią fizinę apkrovą. Negydomas prostatitas gali išnešioti uždegimą po visą kūną. Chronišku prostatitu sergantys pacientai rizikuoja tapti nevaisingais.

Kas yra Prostalgene?

Prostalgene yra visiškai natūralus preparatas su sveikatai nežalinga sudėtimi. Jis pasižymi teigiamais efektais gydant chronišką prostatitą ir gali būti naudojamas gydyti piktybinei prostatos hiperplazijai.

Sudėtis: gamtos paslaptys, patvirtintos mūsų protėvių iš kartos į kartą

Kas slepiasi už šios didžiulės sėkmės?

Gulsčioji serenoja

Palmės vaisiaus ekstraktas iš Serenoa repens arba gulsčiosios serenojos. Aliejus, išgaunamas iš šių uogų, pasižymi daugybe naudingų riebalų rūgščių, fitosteroliu ir kitomis medžiagomis, žinomomis dėl jų teigiamo poveikio prostatai. Šios medžiagos padeda išvengti jos padidėjimo ir šlapinimosi problemų padidėjimo. Šiaurės Amerikos vietinės tautos gulsčiąją serenoją naudoja  kaip afrodiziaką.

Gulsčioji ragužė

Gulsčioji ragužė yra gerai žinomas augalas, augantis sausoje žemėje Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Australijoje. Jos lapai, stiebas, žiedas ir šaknys turi žmogaus organizmui naudingų medžiagų, tokių kaip fitosterolis, saponinas, glikozidas, flavonoidai ir alkaloidai. Kai kurie iš jų padeda erekcijai ir sugrąžina vyriškąjį libido.

Smulkiažiedė ožkarožė

Smulkiažiedė ožkarožė (smulki gluosninė žolė su žiedais) yra tradiciškai naudojama kaip medicininė žolelė, kovojanti prieš šlapimo trakto uždegimo sukeltus efektus. Jos sudėtyje, tarp kitų medžiagų, yra lektinas, kaemferolis, kvercetinas ir myricetinas, kurie veiksmingai padeda gydyti prostatos liaukos sutrikimus, numalšina skausmą šlapinantis, padeda kepenų sutrikimų gydyme ir yra naudingi kitoms ligoms, kurios ypač kamuoja vyresnius vyrus, gydyti.

Magnio chloridas

Paskutinis svarbus ingredientas natūraliame Prostalgene preparate yra magnio chloridas, kuris yra atsakingas už kraujo tekėjimą į prostatą.

Kad erekcija vėl būtų galinga

Prostalgene yra produktas gydyti chroniškai prostatai. Vyrai, jį naudojantys, nebeeina į tualetą taip dažnai kaip anksčiau. Prostalgene padeda nuraminti skausmą ir maudimą kirkšnyje, deginantį jausmą ir nemalonų spaudimą šlapinantis. Jis taip pat teigiamai veikia jūsų seksualinį gyvenimą. Pirmieji pagerėjimo ženklai yra pastebimi jau pirmąją savaitę naudojant Prostalgene. Nepageidaujami simptomai nebegrįžta netgi pabaigus gydymą. Tuo pat metu erekcija yra pagerinama.

Produktas neturi jokių nepageidaujamų pašalinių efektų ir tinka senjorams, kurie dažniausiai susiduria su šiais prostatos sutrikimais. Ilgai užsitęsusios problemos pašalinimas teigiamai veikia paciento psichologinę būklę. Ir tai tikrai verta!

Kaip naudoti Prostalgene?

Gėdos jausmas lankantis urologo kabinete yra, deja, dažna priežastis dėl ko kai kurie vyrai delsia gydyti prostatos sutrikimus. Prostalgene galima užsisakyti internetu patogiai įsitaisius namuose, taip visos baimės turi būti užmirštos.

Be to, Prostalgene yra paprasta naudoti. Tiesiog įlašinkite keletą lašelių ir išgerkite. Jis yra bespalvis, bekvapis ir beskonis. Jis parduodamas tirpalo formoje, naudojant 10 tirpalo lašų ištirpinant vandenyje. Rekomenduojama dozė yra 10 lašų du kartus per dieną. Pacientai teigia, kad nepageidaujami simptomai, tokie kaip skausmas, maudimas ar dažnas noras šlapintis po dviejų šio vaisto naudojimo mėnesių visiškai arba beveik visiškai išnyko.

Užsisakykite per kelias minutes

Prostalgene įsigyti lengva. Tik keli paspaudimai ir gamintojas suplanuos viską. Nereikia važiuoti į pilnas žmonių parduotuves, jokio laiko gaišimo keliaujant. Užsisakykite per gamintojo puslapius. Jau galite laukti tvarkingo siuntinio, kuris bus pristatytas kurjerio pagalba.

Ką sako patenkinti Prostalgene vartotojai?

Daugybė atsiliepimų internete patvirtina produkto veiksmingumą ir pozityvus poveikis pasireiškia daugumai pacientų. Daugelis klientų taip pat pastebėjo sumažėjusį skausmą, maudimą ir deginimą. Dauguma vyrų yra įsitikinę, kad Prostalgene padeda sugrąžinti prostatą į jos originalų dydį. Ar tai įtikinama priežastis išmėginti šį produktą?

Atsiliepimai

Prostalgene
4.9 Iš viso
Pliusai
  • sudėtyje nėra jokių sintetinių medžiagų ir tai nėra antibiotikas. Todėl jo naudojimas nekenkia jūsų kūnui
  • jis prieinamas be recepto
  • naudojimas yra 100% saugus; visi ingredientai yra apdirbami atidžių technologinių procesų metu, o tai leidžia išgauti ekstraktus su maksimaliu aktyvių medžiagų kiekiu be jokių nepageidaujamų ingredientų
Minusai
  • prieinama tik internete per išskirtinius platintojus
Kokybė
Poveikis
Naudojimas
Kaina

Rodyti daugiau atsiliepimų     Eiti į oficialų pardavėjo puslapį

Prostalgene
5 (100%) 1 vote

3 thoughts on “Prostalgene

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.