Snail Farm

Vienas žymus anglų rašytojas ir dramaturgas yra pasakęs, kad laikas yra geras gydytojas, bet blogas kosmetologas. Tai tiesa, niekas iš mūsų, net ir turinčių aukštą socialinį statusą negali sustabdyti laiko. Senėjimo procesas yra visiškai natūralus, tačiau jo sugrąžinti atgal neįmanoma. Netgi pats brangiausias makiažas negarantuoja grožio, jei oda yra suglebusi, išsausėjusi ir visiškai blanki. Laimei, yra patikrintų modernių metodų, kurie remiasi tradicine ir ne tokia tradicine natūralia medicina, kuri padeda odai išsaugoti elastingumą ir išlaikyti ją jauna. Vienas iš jų tai- Snail Farm.

Rasti kainą     Rodyti vartotojų atsiliepimus apie produktą

Snail Farm: pergalė kovoje prieš laiką

Paviršinės odos pokyčiai įvyksta sulaukus 25, kada daugelis iš mūsų net to nepastebi. Labiausiai matomi ženklai yra smulkios raukšlelės, o vėliau ir gilios raukšlės. Ypač tose kūno vietose, kurios yra veikiamos stiprių saulės spindulių (pvz. veidas, ausys, rankos, pažasčiai, dilbiai, kaklo oda, ir t.t.) ir kenčia labiausiai. Jei mes tinkamai nesirūpinsime, oda tose vietose išsausės, pasidarys kieta ir bus lengviau paveikiama, to pasekoje gali atsirasti saulės nudegimai, keratozė, aknė ir egzema.

Maždaug 30 % psichologinio senėjimo priežasčių slepiasi genetiniame polinkyje senėti, tačiau neurohormoniniai pokyčiai yra ne mažiau svarbūs. Bėgant metams, pasireiškia negatyvūs estetiniai pokyčiai; ypač sumažėja odos stangrumas ir bendras odos elastingumas. To pagrindinė priežastis yra sumažėjusi kolageno gamyba, kolageno audinių praradimas, pasikeitimai jų išsidėstyme, jų trumpėjimas ir tankėjimas. Tai nutinka sulaukus maždaug 30 metų. Oda gali taip pat išsausėti dėl vandens stygiaus ir skirtingų riebalų išsiskyrimo. Tačiau gamta yra nesibaigiantis įkvėpimo šaltinis profesionaliems dermatologams, kurie siekia sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą daugeliui vyrų bei tūkstančiams moterų. To įrodymas yra Snail Farm kremas.

Odos priežiūra: mažiau streso, daugiau miego ir daugybė vitaminų

Tačiau senėjimo procesą, aprašytą viršuje, galima paveikti. Svarbu odai suteikti reikiamą priežiūrą tiek iš vidaus, tiek ir išorėje.

Jūsų oda įgaus jaunatviškumo, jei nenaudosite per daug kosmetikos ir ją reguliariai valysite.  Jums taip pat vertėtų vengti alkoholio ir nikotino bei streso. Eikite miegoti anksti, juk ne veltui mūsų močiutės tikėjo, kad miegas yra grožio šaltinis.

Svarbiausia yra savo odą aprūpinti daugybe vitaminų ir mineralų. Kokybiška mityba taip pat reiškia, kad jūsų organizmas yra aprūpinamas pakankamu baltymų kiekiu. Baltymai yra pagrindinė audinių ir odos statomoji medžiaga, be kurios oda natūraliai negali atsistatyti. Ir pluoštinis sąnarių baltymo kolagenas, kartu su kitomis būtinomis medžiagomis, yra randamas Snail Farm odos serume.

Kremo sudėtis

Serumas pagamintas iš unikalaus ingrediento- sraigės gleivių ekstrakto. Galbūt tai neskamba taip patraukliai, bet neturėtumėte nerimauti. Modernūs gamybos metodai ir šiuolaikiški ekspertai, tyrinėjantys odos senėjimo procesus jau daugybę metų, daro stebuklus.

Snail Farm atveju, dermatologai naudoja Achatia genų sraigės gleives. Šis ingredientas yra pradėtas naudoti korėjietiškoje kosmetikoje, kur iškart sulaukė ypatingo populiarumo dėl aukštos kokybės medžiagų, kurios yra ypatingai naudingos žmogaus odai.

Tai pagrinde yra kolagenas ir elastinas, be kurių neįmanoma išlaikyti odos elastingumo ir kurie yra randami sraigių gleivėse. Be to, sraigių sekretas priklauso aukšto molekulinio svorio glikoproteinams, randamiems ant gleivėtų membranų ir seilėse. Ši medžiaga yra vadinama mucinu ir turi vitaminus A, C ir E, kurie aprūpina odą reikiamu maitinimu. Hialurono rūgštis užtikrina natūralų drėkinimą ir raukšlių užpildymą. Ši rūgštis pasižymi gebėjimu sulaikyti drėgmę. Glikolio rūgštis padeda švelniai išvalyti arba pašalinti negyvas odos ląsteles nuo odos paviršiaus.

Revoliucinga prieš senėjimą kovojanti kosmetika savo sudėtyje turi mucino, kuris prisideda prie efektyvaus metabolizmo ir, to pasekoje, greitesnės fibroblastų regeneracijos alantoinų dėka. Kitas labai svarbus elementas, esantis Snail Farm serume, tai- Syn-ake peptidas, padedantis pašalinti raukšles ir atstatyti odos elastingumą iš vidaus. Rezultatas- švelni, švari ir spindinti oda. Kremas taip pat sulygina odos spalvą ir pasirūpina odos drėkinimu.

Serumo naudojimas

Užtenka Snail Farm serumą tepti vieną kartą per dieną; geriausiai vakare. Galite šį kremą įtraukti į savo kasdieninę odos priežiūrą po to, kai jį nuplausite. Ryte, priešingai, turėtumėte naudoti įprastą kosmetiką, įskaitant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Kremas gali būti naudojamas su bet kuriuo kitu produktu be jokių sunkumų; ingredientų veikimui įtaka nebus daroma. Tačiau turėtumėte patikrinti, kaip jūsų kūnas reaguoja į kremą iš anksto. Ypač jautrių reakcijų negalima suvaldyti, nors dauguma vartotojų toleruoja kremus ir serumus su sraigių gleivėmis be jokių problemų. Be to, šis kremas tinka ne tik sveikai, bet ir pažeistai odai.

Dėl jos kietos konsistencijos, reikia palaukti keletą akimirkų, kol serumas įsigers. Kosmetika, kurios sudėtyje yra sraigių gleivių gali būti nepriimtina kai kuriems vartotojams, nes po užtepimo ant odos lieka lipni plėvelė.

Naudojant produktą, svarbu jį naudoti reguliariai ir ilgą laiką, kad jo efektyvumas būtų pilnai matomas. Tačiau joks kremas negali garantuoti gražios odos vos per naktį; stebuklai ir burtai slepiasi tik tai vaikiškose pasakų knygose.

Taip pat svarbu suprasti, jog joks kremas ar serumas veiks taip kaip plastinės operacijos. Be to, joks kremas negali atstoti standartinių veido pakėlimo procedurų; tačiau tai yra patogus, natūralus ir neinvazinis odos priežiūros metodas.

Kur užsisakyti Snail Farm kremą ir kokia jo kaina?

Sraigių gleivės tapo labai populiariu ingredientu kosmetikoje. Jos efektyvumas priklauso nuo jos koncentracijos. Dėl to reikia visada užsisakyti produktus iš patikimų pardavėjų, naudojantis forma pardavėjo puslapyje (nuorodą galite rasti šio straipsnio pabaigoje), kur taip pat rasite dabartinę kainą. Kitu atveju, negalite būti tikri dėl produkto sudėties. Originalų  Snail Farm galima įsigyti tik oficialiame tinklapyje. Kai pateiksite savo užsakymą, su jumis susisieks mūsų pardavimų vadybininkas, kuris suteiks visą jus dominančią informaciją apie jūsų užsakymą.

Vartotojų atsiliepimai ir patirtys

Snail Farm serumo poveikis yra patvirtintas vartotojų atsiliepimais. Internete galima rasti daugybę pozityvių atsiliepimų, kurie patvirtina sraigių mucino naudojimo kosmetikoje naudą. Dabartinė populiarumo banga yra puikus įrodymas.

Jei norite turėti gražią ir skaisčią odą ilgą laiką, naudokite Snail Farm odos serumą.

Atsiliepimai

Snail Farm
4.9 Iš viso
Pliusai
  • galima naudoti kaip prevenciją sveikai odai išlaikyti
  • padeda išgydyti aknę
  • yra gerai toleruojama
Minusai
  • galima įsigyti tik internetu iš patvirtinto pardavėjo
Kokybė
Poveikis
Naudojimas
Kaina

Rodyti daugiau atsiliepimų     Eiti į oficialų pardavėjo puslapį

Snail Farm
Rate this post

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.